Pokój dwuosobowy z WIDOKIEM NA OGRÓD
cena: od 180 PLN / pokój / dobę *
maks. 2
Tak
Tak
REZERWUJ
Charakterystyka

Maks. liczba osób: 2  
łóżka: 1x180cm lub 2x90cm  
WiFi: tak  
Łazienka: tak

Suszarka do włosów: tak  
Pościel: tak  
Ręczniki: tak 

Przytulny pokój dwuosobowy, położony na piętrze. 
Przeznaczony maksymalnie dla 2 osób, ewentualnie - w razie potrzeby - zmieści się też łóżeczko dziecięce. 
Pokój jest jasny i oferuje widok na nasz piękny ogród od strony wschodniej. Powierzchnia pokoju wraz z łazienką wynosi 15 m2. SOLE II wyposażony jest w wygodne podwójne łóżko (szer. 180cm), które w razie potrzeby może być ustawione w układzie 2 łóżek jednoosobowych (2x90cm). Na wyposażeniu tego przytulnego pokoju znajdują się również fotel, komoda oraz stolik nocny. Ubrania można swobodnie powiesić w prostej wnęce ubraniowej z wieszakiem i półkami. Całości dopełnia podłoga z drewnianych paneli. Łazienka, z oknem, choć nieduża, jest w pełni funkcjonalna i wyposażona w wygodny prysznic (125x90cm), toaletę, umywalkę. 
Łazienka wykończona jest płytkami ceramicznymi oraz wyposażona w jakże przydatne zimą, podnoszące komfort Twoich stóp po kąpieli - ogrzewanie podłogowe. Dostępne są w niej również: suszarka do włosów, ręczniki, papier toaletowy.
Pokój ten można połączyć z pokojem SOLE I. Łączy je bowiem mały korytarzyk, który jest zamykany od strony wspólnych schodów. Dzięki połączeniu tych dwóch pokoi można uzyskać dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami. 

Cena za pokój, za dobę wynosi od 180 PLN  *(ostateczna cena zależy od terminów rezerwacji - patrz cennik)