Pokój dwuosobowy z balkonem
cena: od 200 PLN / pokój / dobę *
maks. 3
Tak
Tak
Tak
Charakterystyka

Maks. liczba osób: 3
łóżka: 1x160cm lub 2x80cm
WiFi: tak
Łazienka: tak

Suszarka do włosów: tak
Pościel: tak
Ręczniki: tak
Balkon: tak

Pokój dwuosobowy z balkonem, położony na I piętrze. 
W pokoju mogą mieszkać maksymalnie 3 osoby lub rodzina 2+2 (z dziećmi do 10 lat)
Pokój ten wraz korytarzem i łazienką ma powierzchnię prawie 28 m2. Z balkonu położonego od strony południowej jest piękny widok na Łagów i gęsto zalesione wzniesienia miasta. Poprzez drzewa można dostrzec pobliskie jeziora: Łagowskie i Trześniowskie. 
Pokój wyposażony jest w wygodne podwójne łóżko (szer. 160cm lub w razie potrzeby 2 łóżka o szer. 80 cm). Trzecia osoba lub dzieci mogą spać na rozkładanym tapczanie (przestrzeń do spania120x195cm). Na wyposażeniu pokoju AERIA jest też fotel, stylowa szafa ubraniowa oraz komoda. Całości dopełnia oryginalna podłoga z odrestaurowanych szerokich desek. W pokoju jest też korytarz z oknem - wychodzącym na zachód - i stylową szafą-bieliźniarką.  
Wygodna i funkcjonalna łazienka wyposażona jest komfortowy prysznic, umywalkę, toaletę. Klimatu dodaje oryginalny żeliwny grzejnik, krzesło. Zimą komfort dla Twoich stóp po kąpieli zapewni ogrzewanie podłogowe. Całość w stylowych płytkach. Na wyposażeniu łazienki jest suszarka do włosów, ręczniki, papier toaletowy. 


Cena za pokój, za dobę wynosi od 200 PLN  *(ostateczna cena zależy od terminów rezerwacji - patrz cennik)